ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

zsNaszą stronę odwiedza coraz więcej osób. Są wśród nich uczniowie klas ósmych oraz ich rodzice.
Przypominamy więc, że jesteśmy wśród 124 szkół w Polsce, objętych programem Ministerstwa Obrony Narodowej, umożliwiającym prowadzenie Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. Program ten daje wymierne korzyści absolwentom takich klas, którzy chcą swoje losy związać z wojskiem. Są to między innymi dodatkowe punkty w naborze do Akademii Wojskowych oraz skrócona służba przygotowawcza.
Od najbliższego roku szkolnego w szkołach ponadpodstawowych po uzyskaniu zgody Ministra Obrony Narodowej będą mogły być tworzone Oddziały Przygotowania Wojskowego, zwane OPW. Nasza szkoła podjęła starania, by takie zezwolenie uzyskać. Dalsze szczegóły już wkrótce.....

https://bdsp.wp.mil.pl/…/2020-01-309-nabor-do-programu-cer…/

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1