ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej18 grudnia nasza reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej zajęła II MIEJSCE w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej rozgrywanym w IV LO w Łukowie. Nasze piłkarki wygrały mecze w swojej grupie z ZS Nr 3, ZS Adamów i I LO. W finale spotkały się z gospodarzem, z ktorym przegrały po bardzo zaciętej walce dopiero w rzutach karnych. Gratulujemy naszym dziewczętom i życzymy sukcesu w rozgrywkach powiatowych.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1