ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej18 grudnia nasza reprezentacja dziewcząt w piłce nożnej zajęła II MIEJSCE w Świątecznym Turnieju Halowej Piłki Nożnej rozgrywanym w IV LO w Łukowie. Nasze piłkarki wygrały mecze w swojej grupie z ZS Nr 3, ZS Adamów i I LO. W finale spotkały się z gospodarzem, z ktorym przegrały po bardzo zaciętej walce dopiero w rzutach karnych. Gratulujemy naszym dziewczętom i życzymy sukcesu w rozgrywkach powiatowych.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1