ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

polecam czytamWkrótce Święta i Nowy Rok – czas radości ale też refleksji i podsumowań. Istniejemy od niedawna, a sporo się u Nas dzieje. Przez niespełna dwa miesiące poleciliśmy 14 książek i wyjechaliśmy na 3 filmy do kina. Były to „Legiony”, „Nieplanowane” i „Jak poślubić milionera”. Staramy się poruszać różne tematy- zarówno te trudne i smutne, jak też lekkie i wesołe. Zamieszczamy też informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych. Cieszy nas fakt, że mamy coraz więcej odbiorców. Współpracujemy z Samorządem Uczniowskim i Biblioteką. Ostatnio właśnie tam gościliśmy szukając „prezentów” pod choinkę, albowiem dobra książka to najlepszy wybór. Zapraszamy do dalszej współpracy – polecajcie nowości-przed nami nowe wyzwania! Do zobaczenia!

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1