ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

polacy rodakomW Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się uroczyste przekazanie paczek w ramach XX akcji charytatywnej "Polacy- Rodakom". Nasza szkoła włączyła się w tegoroczną akcję, dlatego przedstawiciele samorządu uczniowskiego- Natalia Bartczak oraz Mateusz Mućka wraz z opiekunem p. Wioletą Tymosz i p. Dyrektor Marzeną Kamińską uczestniczyli w tejże uroczystości. Patronował jej pan Senator RP Stanisław Gogacz, który jest pomysłodawcą i koordynatorem akcji dla województwa lubelskiego. W jej ramach, na ręce przedstawicieli Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą zostało w tym roku przekazanych ponad 600 paczek. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy pomóc w tegorocznej zbiórce, dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, bez których nie byłoby to możliwe. Z pewnością powtórzymy naszą zbiórkę za rok, bo warto pomagać, a okazane serce na pewno do nas wróci

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1