ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

polacy rodakomW Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II w Łukowie odbyło się uroczyste przekazanie paczek w ramach XX akcji charytatywnej "Polacy- Rodakom". Nasza szkoła włączyła się w tegoroczną akcję, dlatego przedstawiciele samorządu uczniowskiego- Natalia Bartczak oraz Mateusz Mućka wraz z opiekunem p. Wioletą Tymosz i p. Dyrektor Marzeną Kamińską uczestniczyli w tejże uroczystości. Patronował jej pan Senator RP Stanisław Gogacz, który jest pomysłodawcą i koordynatorem akcji dla województwa lubelskiego. W jej ramach, na ręce przedstawicieli Polaków mieszkających za naszą wschodnią granicą zostało w tym roku przekazanych ponad 600 paczek. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy pomóc w tegorocznej zbiórce, dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, bez których nie byłoby to możliwe. Z pewnością powtórzymy naszą zbiórkę za rok, bo warto pomagać, a okazane serce na pewno do nas wróci

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1