ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

dni języka angielskiego12 grudnia klasa II policyjna odbyła wycieczkę do Lublina. Uczniowie wzięli udział w organizowanych przez Centrum Brytyjskie UMCS Dniach Języka Angielskiego. Mieli okazję zapoznać się z działalnością Centrum Brytyjskiego i jego bogatym księgozbiorem oraz wysłuchać ciekawego wykładu, który wygłosił wykładowca KUL dr Łukasz Borowiec. "English Drama in a Nutshell", czyli angielski dramat w pigułce, w przystępny sposób przypomniał nam cechy dramatu oraz zaprezentował, w jaki sposób przez stulecia ewoluował dramat angielski, zaczynając od Mystery Play, poprzez klasyki Williama Shakespeare'a i erę wiktorianską aż po teatr współczesny. Oczywiście wszystko w języku angielskim. Po bardzo produktywnie spędzonym przedpołudniu przyszedł czas na relaks. Najpierw wszyscy świetnie bawiliśmy się na lodowisku Icemania, a następnie obejrzeliśmy mocny, a zarazem smutny i skłaniający do refleksji film pt. "Proceder", który oprócz tego, że przedstawia historię opartą na faktach, porusza również kwestię życiowych wyborów i ukazuje problem uzależnienia i jego wpływu na życie człowieka.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1