Internat

łyżwyW dniu 11.12.2019 r. wychowankowie naszego internatu pod opieką p. Mirosława Kardasa uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Siedlec. Na początku udaliśmy się do kina, gdzie obejrzeliśmy romantyczną, utrzymaną w nastroju świątecznym opowieść pt. „Jak poślubić milionera”. Zachowanie oraz spontaniczne reakcje widowni mogą świadczyć, że film się podobał. Jednym z celów naszej wycieczki było upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej oraz podnoszenie sprawności fizycznej, dlatego też wszyscy uczestnicy wykazali się aktywnością na lodowisku. Nieliczni z uporem i konsekwencją testowali na sobie działanie prawa powszechnego ciążenia, tudzież siły odśrodkowej czy bezwładności – doświadczenie jednak rosło wprost proporcjonalnie do zaliczonych upadków. Z pewnością czas spędzony wspólnie na świeżym powietrzu oraz dobra zabawa sprawiły, że wracaliśmy ze świadomością udanego wyjazdu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1