ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Ip wycieczka do WarszawyDnia 04.12.2019 roku uczniowie klasy I policyjnej wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pobyt rozpoczęli od Parku Trampolin "Stacja Grawitacja". Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestniczy korzystali z szeregu atrakcji. Następnie odwiedzili Muzeum Iluzji, w którym uczniowie mogli zobaczyć hologramy tworzące obrazy 3D, pokój Amesa, pokój luster i wiele innych. Na koniec dnia relaks w Multikinie na filmie pt. ,,Last Christmas".

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1