ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

mateuszMJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej klasy II wojskowej- Mateusz Mućka zdobył dziś I miejsce w VII WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE RECYTATORSKIM POEZJI I PROZY PATRIOTYCZNEJ IM. GEN. F. KLEEBERGA. Mateusz zaprezentował utwór Władysława Broniewskiego pt. "Monte Cassino", czym zachwycił JURY i oprócz nagrody, a właściwie zanim jeszcze wiedział, że ją zdobył, otrzymał pochwałę na forum od Pani przewodniczącej, za to, w jaki sposób wymawia poszczególne wyrazy, akcentuje i recytuje. Ocenie w konkursie podlegały: wybór i dobór tekstów, ich dostosowanie do możliwości i wykonawczych i interpretacyjnych recytatora, interpretacja utworów, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Mateuszowi gratulujemy, życzymy mu dalszych sukcesów, być może teraz w zawodach ogólnopolskich😉🙂👏

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1