ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

szkolenie w Pułku ReprezW dniu 21 listopada grupa kadetów z klas mundurowych naszej szkoły brała udział w szkoleniu z musztry i ceremoniału wojskowego, które prowadzili żołnierze z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. To najlepsi specjaliści z tej dziedziny w naszym kraju. W pierwszej części szkolenie obejmowało musztrę pojedyńczego żołnierza, natomiast w drugiej najlepsi kadeci z poszczególnych szkół uczyli się uroczystego wciągania flagi państwowej na maszt, składania wiązanek kwiatów oraz zachowania w poczcie sztandarowym. To była cenna i niepowtarzalna lekcja nauki żołnierskiego zachowania się w wybranych sytuacjach.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1