ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

kryminalistykaW dniu 20 listopada 2019 roku kadeci pierwszych klas policyjnych i strażackich mieli niecodzienną lekcję z kryminalistyki, którą poprowadził st. asp. Adam Zborowski - technik kryminalistyki Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Policjant podczas zajęć omówił specyfikę swojej pracy, a także sposoby, cele i zasady przeprowadzania oględzin, a także rodzaje śladów kryminalistycznych i ich znaczenie w procesie karnym. Funkcjonariusz zaprezentował również przywieziony przez siebie specjalistyczny sprzęt, który jest wykorzystywany przez niego podczas oględzin i służący do zabezpieczania śladów kryminalistycznych. Kadeci również mieli okazję do praktycznego i samodzielnego wykorzystania tego sprzętu.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1