ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

kryminalistykaW dniu 20 listopada 2019 roku kadeci pierwszych klas policyjnych i strażackich mieli niecodzienną lekcję z kryminalistyki, którą poprowadził st. asp. Adam Zborowski - technik kryminalistyki Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Policjant podczas zajęć omówił specyfikę swojej pracy, a także sposoby, cele i zasady przeprowadzania oględzin, a także rodzaje śladów kryminalistycznych i ich znaczenie w procesie karnym. Funkcjonariusz zaprezentował również przywieziony przez siebie specjalistyczny sprzęt, który jest wykorzystywany przez niego podczas oględzin i służący do zabezpieczania śladów kryminalistycznych. Kadeci również mieli okazję do praktycznego i samodzielnego wykorzystania tego sprzętu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1