ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

CSIL DęblinKadeci najmłodszej klasy o profilu wojskowym odbyli swoją pierwszą wizytę studyjną w jednostce wojskowej. Tradycyjnie gościło nas Centrum Szkolenia Inżynieryjno Lotniczego w Dęblinie. Podczas pobytu na terenie Centrum uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu o historii i zadaniach, jakie realizuje ta jednostka oraz zwiedzić jedno z najnowszych urządzeń do treningu strzelania. Na terenie hangaru kadeci obejrzeli między innymi takie statki powietrzne jak SU 27, MiG 29, F 16, Bielik oraz helikoptery wojskowe, a ich przewodnikiem był doświadczony pilot wojskowy. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń, bo przecież nie każdy na co dzień może usiąść w kabinie jednego z najlepszych myśliwców na świecie.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1