ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
WYWIADÓWKA

24 września 2021r. o godzinie 1600 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Zebrania rodziców z wychowawcami klas:

  • klasa I p - sala 3
  • klasa I opw - sala 8
  • klasa 2L4p - sala 5
  • klasa 2L4w - sala 6
  • klasa 3L4p - sala 4
  • klasa 3L4w - sala 9
  • klasa III p - sala 10
  • klasa III w - sala 7

obrazlogo OPW 300x300

CSIL DęblinKadeci najmłodszej klasy o profilu wojskowym odbyli swoją pierwszą wizytę studyjną w jednostce wojskowej. Tradycyjnie gościło nas Centrum Szkolenia Inżynieryjno Lotniczego w Dęblinie. Podczas pobytu na terenie Centrum uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu o historii i zadaniach, jakie realizuje ta jednostka oraz zwiedzić jedno z najnowszych urządzeń do treningu strzelania. Na terenie hangaru kadeci obejrzeli między innymi takie statki powietrzne jak SU 27, MiG 29, F 16, Bielik oraz helikoptery wojskowe, a ich przewodnikiem był doświadczony pilot wojskowy. To był dzień pełen pozytywnych wrażeń, bo przecież nie każdy na co dzień może usiąść w kabinie jednego z najlepszych myśliwców na świecie.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1