ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

received 2353462231651270W dniu 11 listopada 2019 roku w Łukowie kadeci naszej szkoły wzięli udział w  obchodach Narodowego Święta Niepodległości. W pierwszej części przed tablicą Polskiej Organizacji Wojskowej odbył się apel poległych oraz złożono wiązanki kwiatów. Następnie poczty sztandarowe oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej za Ojczyznę, którą odprawiono w miejscowej Kolegiacie. Na zakończenie obchodów wystąpił pododdział honorowy z naszej szkoły, który dał pokaz musztry paradnej.
Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu Podlasie24.pl

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1