ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

szkoła do hymnuPrawie 4 miliony uczniów z ponad 19 tyś. szkół wzięło udział w akcji „Szkoła do hymnu”. 8 listopada dokładnie o godzinie 11:11 uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.

W ogólnopolskiej akcji nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Nasi kadeci, zebrani przed budynkiem szkoły, uczestniczyli w uroczystej zbiórce w czasie której dowódca pododdziału honorowego kadet Martyna Lazurek złożyła raport pani dyrektor o gotowości kadetów do odśpiewania hymnu narodowego. Następnie wszyscy kadeci, wraz z pracownikami szkoły odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego, a pododdział honorowy dokonał przemarszu przed zgromadzonymi.

Dalsza część uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w budynku szkoły. Na sali gimnastycznej odbyła się akademia, w czasie której uczniowie przedstawili historię i tragiczne losy Państwa Polskiego od chwili utraty suwerenności poprzez pełne chwały wydarzenia w czasie rozbiorów aż do momentu odzyskania niepodległości.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1