ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
WYWIADÓWKA

24 września 2021r. o godzinie 1600 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Zebrania rodziców z wychowawcami klas:

  • klasa I p - sala 3
  • klasa I opw - sala 8
  • klasa 2L4p - sala 5
  • klasa 2L4w - sala 6
  • klasa 3L4p - sala 4
  • klasa 3L4w - sala 9
  • klasa III p - sala 10
  • klasa III w - sala 7

obrazlogo OPW 300x300

spotkanie z absolwentamiNaszą szkołę coraz częściej odwiedzają absolwenci, którzy podjęli służbę w mundurze. Michał Niedziółka już drugi rok uczy się w Centralnej Szkole Aspirantów Pożarnictwa w Częstochowie. W przyszłym roku opuści mury uczelni w stopniu młodszego aspiranta i rozpocznie służbę w jednej z jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Podczas spotkania z kadetami klas pożarniczych i wojskowych nasz gość opowiedział o tym jak wygląda nabór do tej uczelni, na co należy zwracać uwagę przygotowując się do egzaminów wstępnych i jak wygląda dzień powszedni w szkole pożarniczej. Odpowiedział również na liczne pytania. Bardzo dziękujemy za cenną lekcję i życzymy Michałowi wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu.

Nie mogło również zabraknąć praktycznych informacji skierowanych do klas o profilu policyjnym. Przekazała je post. Karolina Latuszek, pełniąca obecnie służbę w kompanii reprezentacyjnej Policji. To jeden z pododdziałów Oddziałów Prewencji w Piasecznie. Podczas spotkania z uczniami Karolina opowiedziała o postępowaniu kwalifikacyjnym przez które musiała przejść, o pobycie na kursie podstawowym w Legionowie oraz o swoich pierwszych miesiącach służby. Trzymamy kciuki za jej dalszą karierę zawodową.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1