ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas 3

proba sprawnosci fizycznej

Kandydaci do Oddziału Przygotowania Wojskowego !!!

W dniu 10 czerwca 2021 roku o godz. 08.30 w naszej szkole zostanie przeprowadzona „Próba Sprawności Fizycznej” obejmująca bieg na 1500 metrów (chłopcy) oraz 800 metrów (dziewczęta), a także tor sprawnościowy (wszyscy kandydaci). Obowiązuje strój sportowy.

Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożą podanie do naszej szkoły o przyjęcie do OPW proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.00.

Rodzic/opiekun prawny dodatkowo na miejscu wypełnia oświadczenie o stanie zdrowia kandydata. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.

Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do tej klasy.

obrazlogo OPW 300x300

spotkanie z absolwentamiNaszą szkołę coraz częściej odwiedzają absolwenci, którzy podjęli służbę w mundurze. Michał Niedziółka już drugi rok uczy się w Centralnej Szkole Aspirantów Pożarnictwa w Częstochowie. W przyszłym roku opuści mury uczelni w stopniu młodszego aspiranta i rozpocznie służbę w jednej z jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Podczas spotkania z kadetami klas pożarniczych i wojskowych nasz gość opowiedział o tym jak wygląda nabór do tej uczelni, na co należy zwracać uwagę przygotowując się do egzaminów wstępnych i jak wygląda dzień powszedni w szkole pożarniczej. Odpowiedział również na liczne pytania. Bardzo dziękujemy za cenną lekcję i życzymy Michałowi wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu.

Nie mogło również zabraknąć praktycznych informacji skierowanych do klas o profilu policyjnym. Przekazała je post. Karolina Latuszek, pełniąca obecnie służbę w kompanii reprezentacyjnej Policji. To jeden z pododdziałów Oddziałów Prewencji w Piasecznie. Podczas spotkania z uczniami Karolina opowiedziała o postępowaniu kwalifikacyjnym przez które musiała przejść, o pobycie na kursie podstawowym w Legionowie oraz o swoich pierwszych miesiącach służby. Trzymamy kciuki za jej dalszą karierę zawodową.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1