ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas 3

proba sprawnosci fizycznej

Kandydaci do Oddziału Przygotowania Wojskowego !!!

W dniu 10 czerwca 2021 roku o godz. 08.30 w naszej szkole zostanie przeprowadzona „Próba Sprawności Fizycznej” obejmująca bieg na 1500 metrów (chłopcy) oraz 800 metrów (dziewczęta), a także tor sprawnościowy (wszyscy kandydaci). Obowiązuje strój sportowy.

Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożą podanie do naszej szkoły o przyjęcie do OPW proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.00.

Rodzic/opiekun prawny dodatkowo na miejscu wypełnia oświadczenie o stanie zdrowia kandydata. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.

Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do tej klasy.

obrazlogo OPW 300x300

udział kadetów w rozprawie sądowejW dniu 29 października 2019 roku kadeci z trzeciej klasy policyjnej odwiedzili Sąd Rejonowy w Łukowie i uczestniczyli w rozprawie w charakterze obserwatorów, gdzie zobaczyli na żywo pracę sędziego, adwokata, oskarżyciela publicznego (przedstawiciela Policji). Następnie odwiedzili Komendę Powiatową Policji gdzie podinsp. Krzysztof Golba Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego i jego Zastępca kom. Jarosław Modrzewski omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych oraz zaprezentowali zasady regulacji ruchem przez policjantów. Na zakończenie spotkania policjanci zwrócili się z apelem do młodzieży o zachowanie rozsądku za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1