ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
rekrutacja dolacz do nas 3

proba sprawnosci fizycznej

Kandydaci do Oddziału Przygotowania Wojskowego !!!

W dniu 10 czerwca 2021 roku o godz. 08.30 w naszej szkole zostanie przeprowadzona „Próba Sprawności Fizycznej” obejmująca bieg na 1500 metrów (chłopcy) oraz 800 metrów (dziewczęta), a także tor sprawnościowy (wszyscy kandydaci). Obowiązuje strój sportowy.

Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożą podanie do naszej szkoły o przyjęcie do OPW proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8.00.

Rodzic/opiekun prawny dodatkowo na miejscu wypełnia oświadczenie o stanie zdrowia kandydata. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.

Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do tej klasy.

obrazlogo OPW 300x300

72782877 775956686179496 4928444125704880128 n„Czytam, oglądam, polecam” to nazwa grupy założonej przez p. Marię Kulesza- Pasik i p. Agnieszkę Wiąckiewicz.  Skupia ona uczniów lubiących czytać książki i oglądać filmy, by móc potem polecać je innym. Na pierwszym spotkaniu określiliśmy zakres działań i dyskutowaliśmy o naszych gustach czytelniczych. Stały skład grupy to: p. M. Kulesza- Pasik,     p. A. Wiąckiewicz oraz uczniowie: Weronika Szczygielska, Ewelina Chmiel, Weronika Tomasiak, Wojciech Czarnecki, Damian Wysokiński, Oliwia Sałata, Wiktoria Ciołek, Klaudia Niedziółka, Bernadetta Nurzyńska. Istniejemy też na facebooku, gdzie polecamy ciekawe książki i filmy. Można wziąć udział w dyskusji i wystąpić jako gość. Główną prowadzącą jest Bernadetta Paulina Nurzyńska. Zapraszamy do współpracy!

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1