ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

bieg 1919122 zawodników wystartowało 4 października w "Biegu z Policją na dystansie 1919 m", który rozegrał się na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. W sportowej imprezie, wpisującej sie w obchody 100-lecia Policji, wzięli udział funkcjonariusze z lubelskiego garnizonu Policji oraz uczniowie klas o profilu mundurowym ze szkół woj. lubelskiego. Organizatorem biegu była Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, a także Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa lubelskiego, Zarząd Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie. Dzisiejsza sportowa rywalizacja wpisała się w obchody 100. rocznicy powstania Policji, a patronat nad tym przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin. Zgodnie z założeniem tego biegu, zawodnicy mieli do pokonania dystans 1919 metrów. Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że w klasyfikacji "klasy mundurowe" reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy.

foto: www.lubelska.policja.gov.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1