ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

dzien jezykow obcych26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków, który ustanowiony został, aby promować naukę języków obcych oraz różnorodność naszego kontynentu.
Z tej okazji dzisiaj w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Wiedzy o Językach, w którym rywalizowały 4-osobowe reprezentacje wszystkich klas. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania i zagadki językowe z języka angielskiego, języka rosyjskiego oraz ogólnej wiedzy o językach. Oprócz standardowych metod sprawdzania wiedzy bawiliśmy się z kodami QR oraz aplikacją kahoot. Wszystko to po to, żeby pokazać, że nauka języków nie musi być nudna i nieprzyjemna, a produktywna i bardzo angażująca! I mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy turnieju podzielają nasze zdanie.
Po bardzo zaciętej rywalizacji ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzców, a podium przedstawia się następująco:
I miejsce - klasa II LOp z drużyną w składzie: Kamila Strzelecka, Aldona Augustyniak, Marlena Iwaniuk oraz Mariusz Domański;
II miejsce - klasa I LOw z drużyną w składzie : Ewelina Chmiel, Jakub Skwarek, Marcin Miszkurka, Wojciech Czarnecki;
III miejsce - klasa II LOw z drużyną w składzie: Klaudia Niedziółka, Bernadetta Nurzyńska, Filip Ciborowski oraz Piotr Hut.
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a wycięska drużyna otrzymała dyplom dla Najbardziej Wielojęzycznej Klasy oraz nagrody rzeczowe.
Gratulujemy wszystkim reprezentacjom wiedzy, odwagi, refleksu oraz zaangażowania i bardzo dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1