ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

Resized received 2168644623428810 6043Uczniowie klas pierwszych o profilu  wojskowym  włączyli się ogólnoświatową akcję Sprzątania Świata. W tym roku odbywała się ona 20 września  i została objęta patronatem prezydenta RP. Każde z nadleśnictw w kraju w ramach inicjatywy #SprzątaMy las, zachęcało uczestników  do posprzątania lasu w pobliskich  miejscowościach. Nasza szkoła odpowiedziała  na zaproszenie Nadleśnictwa Łuków i wspólnie z leśnikami zbieraliśmy śmieci z lasu w okolicach Cisownika. Nadleśnictwo zapewniło uczestnikom akcji worki na śmieci i rękawice, a po skończonej pracy na każdego uczestnika czekał słodki upominek. To jedna z wielu akcji ekologicznych w których braliśmy udział.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1