ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

Resized received 2168644623428810 6043Uczniowie klas pierwszych o profilu  wojskowym  włączyli się ogólnoświatową akcję Sprzątania Świata. W tym roku odbywała się ona 20 września  i została objęta patronatem prezydenta RP. Każde z nadleśnictw w kraju w ramach inicjatywy #SprzątaMy las, zachęcało uczestników  do posprzątania lasu w pobliskich  miejscowościach. Nasza szkoła odpowiedziała  na zaproszenie Nadleśnictwa Łuków i wspólnie z leśnikami zbieraliśmy śmieci z lasu w okolicach Cisownika. Nadleśnictwo zapewniło uczestnikom akcji worki na śmieci i rękawice, a po skończonej pracy na każdego uczestnika czekał słodki upominek. To jedna z wielu akcji ekologicznych w których braliśmy udział.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1