ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

555W dniu 16.09.2019r. grupa uczniów z klas maturalnych uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Wojewódzki  Urząd Pracy w Lublinie zatytułowanej „ Młodzi z PO WER – em na lubelskim rynku pracy. Konferencja przebiegała w trzech panelach dyskusyjnych. W pierwszym panelu przedstawiciele instytucji rządowych i samorządowych  oceniali skuteczność działania instytucji na rynku pracy  w odniesieniu do oczekiwań ludzi młodych.  W drugiej sesji panelowej młodzi , kreatywni ludzie wychodząc na przeciw  potrzebom szukali pomysłów na własną karierę zawodową. Pomimo wielu trudności zaryzykowali i rozpoczęli  działalność odnosząc obecnie sukcesy na rynku.   Przedstawiciele kilku firm działających na Lubelszczyźnie przedstawili problemy związane z zatrudnieniem, wskazując  na duże znaczenie kompetencji społecznych w procesie zatrudnienia. Udział w konferencji z pewnością przybliżył słuchaczom sytuację na lubelskim rynku pracy.                                                                          

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1