ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

lekcja18 września w naszej szkole odbyły się praktyczne zajęcia dotyczące postępowania w sprawach o wykroczenia, które poprowadził kom. Leszek Dołęga - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Podczas zajęć kadeci III klasy policyjnej dowiedzieli się między innymi jak przebiega proces związany z dokumentowaniem czynności wyjaśniających, sposoby ich zakończenia oraz jakie wymogi formalne musi zawierać wniosek o ukaranie, który następnie Policja kieruje do Sądu.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1