ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obrazlogo OPW 300x300

lekcja18 września w naszej szkole odbyły się praktyczne zajęcia dotyczące postępowania w sprawach o wykroczenia, które poprowadził kom. Leszek Dołęga - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Podczas zajęć kadeci III klasy policyjnej dowiedzieli się między innymi jak przebiega proces związany z dokumentowaniem czynności wyjaśniających, sposoby ich zakończenia oraz jakie wymogi formalne musi zawierać wniosek o ukaranie, który następnie Policja kieruje do Sądu.

Flaga godloZadanie polegające na zakupie „pakietu ubiorczego ucznia OPW” dla 28 uczniów, oraz „pakietu szkoleniowego OPW” dla Oddziału Przygotowania Wojskowego w roku szkolnym 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym w Radoryżu Smolanym, zrealizowane zostało w ramach dotacji celowej udzielonej przez Skarb Państwa, reprezentowanym przez Ministra Obrony Narodowej, w wysokości 80528,00 złotych. Całkowity koszt realizacji zadania: 100660,00 złotych.

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1