ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

pobrane12 września delegacja uczniów naszej szkoły wzięła udział w konferencji popularnonaukowej z okazji 80- tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wydarzenie to było jednym z głównych obchodów upamiętnienia tej okrągłej rocznicy przez samorząd Powiatu Łukowskiego. Patronat honorowy nad konferencją objął Starosta Łukowski - pan Dariusz Szustek.
    Swoje referaty wygłosili: dr Mariusz Sawa - "Nazizm i komunizm wobec Polski i Polaków", p. Marcin Gomółka- "Geneza wybuchu II wojny światowej", p. Michał Mojski - "Łuków w czasie II wojny światowej".  Uroczystości towarzyszyła wystawa fotografii Henryka Nowowiejskiego  pt. "Ci, co przetrwali przeciwności ...", udostępniona przez jego syna Henryka.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1