ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

wdszW dniu 12 września 2019 roku kadeci klas mundurowych odbyli pierwszy w tym roku szkolnym Wojskowy Dzień Szkoleniowy, z udziałem żołnierzy z jednostki patronackiej. W całodziennych zajęciach uczestniczyli uczniowie dwóch klas wojskowych, objętych pilotażowym programem MON. Tematem zajęć było między innymi szkolenie medyczne oraz OPBMR. Kadeci doskonalili również swoje umiejętności z musztry indywidualnej i zespołowej. Poznali także indywidualne wyposażenie żołnierza oraz zasady prowadzenia łączności radiowej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1