ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

rozpoczecie roku2 września młodzież Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystą akademię przybyli nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: absolwent naszej szkoły Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej p. Krzysztof Głuchowski, Radna Powiatu Łukowskiego p. Danuta Bosek, Przedstawiciel 23 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej w Białej Podlaskiej – ppor. Aleksandra Kazimierczak, Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie st. bryg. Tomasz Majewski

Uczniowie otrzymali od nich życzenia sukcesów edukacyjnych, rozwijania swoich pasji i zainteresowań; tak przedmiotowych, sportowych jak i tych związanych z przyszłością w służbach mundurowych.

Uczniowie, którzy zdecydowali się na naukę w naszej szkole oprócz wiedzy ogólnokształcącej będą zdobywali szeroką wiedzę o formacjach mundurowych: policji, wojsku i straży pożarnej. Nauczą się podstaw organizacji i pełnienia służby w tych jednostkach, podniosą swoją sprawność fizyczną oraz zostaną przygotowani do procesu rekrutacji do służb mundurowych.

 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1