Internat
Lista uczniów przyjętych do internatu
    *uczniowie z list rezerwowych będą przyjmowani do internatu sukcesywnie od momentu zwolnienia miejsc mieszkaniowych przez Dom Dziecka
Chłopcy
Lp. klasa Nazwisko Imię
1 I Bałuka Dawid
2 III Bednarczyk Mateusz Tomasz
3 I Bogusz Kacper
4 I Brzozowski Kacper
5 I Burczaniuk Michał
6 I Czajka Mateusz
7 I Czarnecki Wojciech
8 II Dadasiewicz  Patryk
9 III Domański Bartłomiej Mikołaj
10 II Domański Adrian
11 II Domański Mariusz
12 III Dzido Bartosz
13 I Dziurdziak Mateusz
14 I Fijołek Patryk
15 III Janczara Przemysław Paweł
16 II Jankowski Łukasz
17 I Kajka Konrad
18 III Kalenik Sebastian
19 I Kardas Hubert
20 I Kieczka Piotr
21 I Kiliszek Michał
22 III Kłębowski Artur
23 I Komar Mikołaj
24 II Koper Arkadiusz
25 II Korlaga  Jakub
26 III Kot  Krystian
27 I Kryjer Damian
28 III Krzysiak Jakub
29 II Leszko Kacper
30 II Makuła Kacper
31 III Misiak Patryk
32 I Miszkurka Marcin
33 I Niewęgłowski Michał
34 I Okniński Przemysław
35 I Oniszczuk Bartłomiej
36 I Osiak Daniel
37 I Piekarski Kamil
38 I Piotrowski Adrian
39 III Pogonowski Hubert
40 II Pożarowszczyk Cezary
41 II Radomyski Daniel
42 I Rogoziński Bartosz
43 I Rudzki Jakub
44 III Skolimowski Patryk
45 I Skwarek Jakub
46 I Sławiński Kacper
47 I Soćko Jakub
48 I Soćko Łukasz
49 I Świder Mateusz
50 III Wierzchowski Jakub
51 I Wysokiński Damian
*Lista rezerwowa
Lp. klasa Nazwisko Imię
1 IIw Mućka Mateusz
2 I Wesołowski Kacper
3 I Goławski Paweł
4 IIIw Lendzion Dawid
5 I Masierak Kacper
6 I Sosnowski Adam
7 I Jandik Jakub
8 I Titaev Ibragim
9 IIp Świeczak Michał Jacek
10 IIw Hut Piotr
Dziewczęta
Lp. klasa Nazwisko Imię
1 I Adamczyk Sandra
2 I Augustyniak Agnieszka
3 II Augustyniak Aldona
4 I Bajora Aleksandra
5 III Bartczak Natalia
6 I Bogusz Wiktoria
7 I Borkowska Aleksandra
8 I Borkowska Diana
9 I Brodowska Kinga
10 I Brodowska Aleksandra
11 II Brodowska  Weronika
12 I Cegiełka Natalia
13 I Cegiełka Angelika
14 III Cegiełka Klaudia
15 I Dadasiewicz Klaudia
16 I Drosio Magdalena
17 III Drozd Paulina
18 II Dziubak Kinga
19 I Dziurdziak Natalia
20 I Figat Magdalena
21 II Iwaniuk Marlena
22 III Jaroszuk Paulina Anna
23 I Kępa Angelika
24 I Tomasiak Weronika
25 I Koksa Karolina
26 III Kołnacka Małgorzata
27 I Kot Nikola
28 I Kowalska Aleksandra
29 I Kożuchowska Joanna
30 I Krasuska Wiktoria
31 I Krasuska Wiktoria
32 I Krasuska Amelia
33 II Kucharzak Gabriela
34 I Kukier Monika
35 III Lazurek Martyna
36 I Maksymiuk Karolina
37 I Mikołajczak Wiktoria
38 III Misiak Katarzyna Anna
39 I Mojzych Daria
40 I Mróz Dominika
41 II Niedziółka Klaudia Monika
42 II Nurzyńska Bernadetta Paula
43 I Osiak Maria
44 III Osiak Wioletta
45 I Osial Martyna
46 I Pawlik Wiktoria
47 I Piekarska Zuzanna
48 II Pyrka Martyna
49 I Rosa Patrycja
50 I Rozwadowska Patrycja
51 I Rzążewska Iga
52 II Sabak Karolina
53 I Sikora Kinga
54 II Sikora Weronika
55 I Szewczak Laura
56 I Świętochowska Julia
57 II Wajszczuk Andżelika
58 I Walo Dominika
59 I Walo Karolina
60 I Wiater Joanna
61 I Wierzchowska Natalia
62 I Wileńska Sandra
63 I Włodarczyk Karolina
64 II Zień Amelia
65 II Żądełek Izabela
66 I Żeleźnik Mariola
67 I   Ciołek   Aleksandra    
68 IIp Strzelecka  Kamila

 
*Lista rezerwowa
1 IIw Ciołek Wiktoria Laura
2 IIIp Szczęśniak Wiktoria Oliwia
3 IIp Kondratowicz Natalia
4 I Zachoszcz Weronika
5 I Zienkiewicz Izabela
6 I Grochowska Aleksandra
7 IIw Koślacz Weronika
8 I Kowalczyk Maria
9 Krasińska Maria
10 IIIw Krasuska Natalia
11 I Kucharska Anita
12 I Kwaśny Wiktoria
13 IIw Lendzion Anna
14 I Sosnowska Aleksandra
15 IIp Szaniawska Paulina
16 I Wierzejska Oliwia
17 I Strońska Marlena
18 I Wolińska Róża
19 IIIp Kitrasiewicz Natalia
20 I Koper Kinga
21 IIp Skwarek Klaudia
22 IIw Sałata Oliwia Elżbieta
23 IIIw Ozga Sandra
24 I Ochnik Samanta

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1