ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

obraz

SWPW dniu 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Lokalne obchody odbyły się na cmentarzu wojennym w Łukowie. Wśród licznie zgromadzonych osób byli również kadeci klas mundurowych z naszej szkoły. Uczniowie wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej, został wystawiony poczet sztandarowy oraz posterunek honorowy. Delegacja kadetów klas wojskowych złożyła również wiązankę kwiatów przy pomniku upamiętniającym męstwo polskiego żołnierza w obronie naszej Ojczyzny.
Opr. A. Panasz
Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu Podlasie24.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1