ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

wigilia podlaska TUL 2016Przez 3 dni w naszej szkole gościliśmy uczestników 29 sesji Krajowej Komisji Humanistycznej Inicjatyw Edukacyjnych Zarządu Krajowego Towarzystwa Uniwersytetów Ludowych. Sesja tematyczna  „Wigilia Podlaska” zgromadziła gości z  Polski Ukrainy i Białorusi. Uczestnicy mogli również przyjrzeć się ciekawej  ziemi łukowskiej zwłaszcza, że obchodzimy rok sienkiewiczowski. Bogaty program nie pozwolił uczestnikom nawet na chwilę wytchnienia. W organizację sesji zaangażował się Urząd Gminy Krzywda. Uczestnicy zachwyceni gościnnością i dużymi pozytywnymi zmianami w naszym środowisku obiecywali powrót w te strony. Wspólnie spędzony czas przy stole wigilijnym, wspólne kolędowanie i odwiedzanie nowych miejsc pozwoliło nam na wydobywanie z siebie możliwości twórczych zgodnie z główna zasadą Towarzystwa Uniwersytetów Ludowych.
Inicjatorem całego przedsięwzięcia był emerytowany nauczyciel naszego Zespołu Szkół Pan Henryk Milanowicz.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1