ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

obraz

spektaklDziś nasza młodzież miała okazję obejrzeć spektakl profilaktyczny w wykonaniu pana Jacka Kawalca "Ta cisza to ja..." Była to opowieść o mężczyźnie mającym trzy nałogi- alkohol, aktorstwo i miłość. Wygrywał ten pierwszy, który niszczył wszystko co piękne i wartościowe, dlatego życie bohatera diametralnie się zmieniło i zabrakło w nim sensu. Jednak o dziwo dalej chciało mu się żyć, ale czy warto dalej tak właśnie żyć i trwać we wszechogarniającym nałogu??? Na to pytanie każdy z widzów musiał odpowiedzieć sobie już sam i z całą pewnością możemy stwierdzić, że nasza odpowiedź była jednoznaczna- żyć warto, ale nie w ten sposób. Dzięki temu monodramowi mogliśmy uświadomić sobie, jak ważne jest życie wolne od nałogu, i że trzeba tak właśnie- czyli trzeźwo- ŻYĆ! Bardzo dziękujemy CKiS w Siedlcach za zaproszenie i prawdziwą lekcję życia.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1