ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

obraz

szkoła innowacji 2019W środę 22 maja w Lublinie odbyła się uroczysta gala, na której rozstrzygnięto konkurs skierowany dla szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego "Szkoła Innowacji 2019". Coroczny konkurs organizowany jest przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Wyróżnione zostały placówki, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy. Najlepsi otrzymali certyfikaty i nagrody.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoła Innowacji 2019”. Ponadto, w kategorii „Dyrektor – Lider Innowacji” tytuł „Dyrektor – Lider Innowacji” otrzymała dyrektor naszej szkoły Pani Marzena Kamińska. Oba certyfikaty w imieniu Pani Marzeny Kamińskiej odebrał zastępca dyrektora Pan Paweł Tomasik.

Jest to już nasz szósty certyfikat „Szkoła Innowacji” i drugi „Dyrektor – Lider Innowacji”. Jest to dla nas duże wyróżnienie i dowód na to, że innowacje prowadzone w naszej szkole zasługują na uznanie szerokiego gremium i są dostrzegane i nagradzane na poziomie całego województwa. Nagrody te są dla nas jeszcze większą motywacją do działania.

Projekt Certyfikacji Szkół "Szkoła Innowacji" organizowany jest od 2013 roku. Skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych: liceów, techników, szkół zawodowych oraz zespołów szkół. Od początku patronują mu Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty. Celem programu jest wyróżnienie szkół, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość, realizowana jest współpraca międzynarodowa oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania. Szkoły oceniła Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą patroni honorowi projektu, przedstawiciele oświaty i organizacji biznesowych oraz władze Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1