ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

eliminacje do Zagania 2019Okres wiosenny o wytężony czas pracy dla naszych kadetów. Oprócz szkolnych obowiązków nasi uczniowie uczestniczą w tym czasie w różnych konkursach i turniejach poobronnych. Mijający tydzień ofitował w konkursy, w których uczestniczyli nasi kadeci. We wtorek 14 maja odbył się Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych, a w czwartek 16 maja walczylismy o miano najlepszej klasy mudndurowej w województwie, która pojedzie na zlot do Żagania. W obydwu konkursach nasze reprezentacje zajęły trzecie miejsce w województwie. W dniach 21-22 maja, po wygranych eliminacjach, nasi kadeci uczestniczyć będą w wojewódzkim finale konkursu "Sprawni jak żołnierze". Zwycięzcy pojadą reprezentować województwo lubelskie na szczeblu krajowym.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1