ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

100 lat PCK9 maja w Łukowie odbyły się jubileuszowe obchody 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.  Z okazji obchodów 100-lecia PCK, członkowie i sympatycy łukowskiego oddziału, wzięli udział w Mszy Świętej w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego, podczas której poświęcono nowy sztandar Koła PCK w Łukowie. Na skwerze przy Placu Narutowicza zapalono symboliczny znicz, przypomniano  założycieli koła PCK w Łukowie. Na skwerku przy pomniku Papieża Jana Pawła II zasadzony został pamiątkowy dąb „100-lecia PCK”. W uroczystościach obok przedstawicieli jednostek samorządowych udział wzięli reprezentacje szkół powiatu łukowskiego . W uroczystościach uczestniczył również poczet sztandarowy naszej szkoły.

foto: podlasie24.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1