ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 24 maja 2019
piątek godzina 1500
 
W programie:
  • Analiza wyników nauczania i frekwencji;
  • Zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

IMG 20190512 09482712 maja 2019 roku w Łukowie obchodzono Powiatowy Dzień Strażaka. Świętowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy. To święto jest bliskie również naszej szkolnej społeczności z uwagi na prowadzone klasy o profilu pożarniczym. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, a także druhowie z OSP Krzywda bardzo często prowadzą zajęcia praktyczne z naszymi kadetami. W uroczystej zbiórce strażaków uczestniczył również poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Sebastian Kalenik, Artur Klębowski oraz Jakub Krzysiak. Wszystkim strażakom i druhom ochotnikom z okazji ich Święta życzymy wielu awansów, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz szczęśliwych powrotów do domów z każdej akcji.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1