ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 24 maja 2019
piątek godzina 1500
 
W programie:
  • Analiza wyników nauczania i frekwencji;
  • Zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

szkolenie musztra9 maja, klasa I wojskowa uczestniczyła w szkoleniu z musztry i ceremoniału wojskowego zorganizowanym przez Kampanię Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Dęblinie. Była to okazja do doskonalenia się w musztrze paradnej, pojedynczej i zbiorowej, nauka składania wieńców, wieszania i składania flagi państwowej podczas różnego rodzaju uroczystości państwowych. Był to bardzo wymagający fizycznie dzień, ale zdobyte w Dęblinie doświadczenie z pewnością przyda się kadetom naszej klasy mundurowej😉 Dodatkowo, mogli oni także obejrzeć pokaz musztry i przemarszu, który zaprezentowali zawodowi żołnierze- instruktorzy, mający z nimi wcześniej zajęcia. Dziękujemy za miłe przyjęcie i udany dzień☺️ Zdjecia na naszym funpagu

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1