ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

3majaW Łukowie odbyły się obchody 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja. W Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Łukowie odprawiono Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, a następnie odbyło się okolicznościowe spotkanie przed tablicą upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Wysłuchano przemówień parlamentarzystów, radnego Sejmiku Wojewódzkiego oraz Starosty Łukowskiego. Nasza Szkoła wystawiła poczet sztandarowy, a kadet Magdalena Zabłocka wydawała komendy dla wszystkich pocztów sztandarowych zgromadzonych w kościele. Delegacja szkoły złożyła również okolicznościową wiązankę.
W godzinach popołudniowych pododdział honorowy Szkoły brał udział w pokazie musztry paradnej na Placu Wolności i Solidarności w Łukowie. Umiejętności kadetów podziwiała liczna grupa mieszkańców, która na koniec pożegnała uczniów gromkimi brawami.
 
zdjęcia dzięki uprzejmości portalu Podlasie24.pl

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1