ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

obraz

Obraz może zawierać: 3 osobyPokazy sztuk walki, musztra, zajęcia strzeleckie, czy pokaz wyposażenia służb mundurowych – to tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy w ramach Dnia Otwartego naszej szkoły, który odbył się w sobotę 27 kwietnia br.

Młodzież  mogła uzyskać informacje dotyczące swojej przyszłości w służbach mundurowych wybranej formacji i dowiedzieć się o korzyściach płynących z nauki w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.

W czasie Dnia Otwartego uczniowie zaprezentowali pokaz samoobrony i kickboxingu, policyjny tor przeszkód, pokaz musztry paradnej. Można było także odwiedzić stoiska: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie oraz OSP Krzywda, Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, żołnierzy z 23 batalionu lekkiej piechoty w Białej Podlaskiej i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. 

Galeria zdjęć

 

 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1