ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 24 maja 2019
piątek godzina 1500
 
W programie:
  • Analiza wyników nauczania i frekwencji;
  • Zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

Obraz może zawierać: 3 osobyPokazy sztuk walki, musztra, zajęcia strzeleckie, czy pokaz wyposażenia służb mundurowych – to tylko część atrakcji jakie przygotowaliśmy w ramach Dnia Otwartego naszej szkoły, który odbył się w sobotę 27 kwietnia br.

Młodzież  mogła uzyskać informacje dotyczące swojej przyszłości w służbach mundurowych wybranej formacji i dowiedzieć się o korzyściach płynących z nauki w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.

W czasie Dnia Otwartego uczniowie zaprezentowali pokaz samoobrony i kickboxingu, policyjny tor przeszkód, pokaz musztry paradnej. Można było także odwiedzić stoiska: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie oraz OSP Krzywda, Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, żołnierzy z 23 batalionu lekkiej piechoty w Białej Podlaskiej i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. 

Galeria zdjęć

 

 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1