ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

dzienpatronaW dniu 05.04.2019r. uczestniczyliśmy w akademii z okazji Dnia Patrona szkoły, która pozwoliła upamiętnić Władysława Tatarkiewicza, postać znaną i szanowaną. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie w formie prezentacji multimedialnej zostały zaprezentowane najważniejsze wydarzenia z życia filozofa. W drugiej części akademii młodzież wysłuchała wykładu okolicznościowego Pana Profesora Cezarego Kality z filozofii moralnej „ Etyka czy moralność?”. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Marzena Kamińska rozdała nagrody zwycięzcom konkursów. Mamy nadzieję, że uroczyste obchody Dnia Patrona naszej szkoły podkreśliły znaczenie wielkiego filozofa, jakim był Władysław Tatarkiewicz.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1