ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

thumbnail IMG 20190409 124141Jakub Krzysiak, na co dzień kadet drugiej klasy o profilu pożarniczym zwyciężył  w finale powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w Łukowie. Naszą szkołę reprezentowali również  Sebastian Kalenik oraz Cezary Pożarowszczyk. Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym z nich uczniowie rozwiązywali test wiedzy, który wyłonił najlepszą trójkę w każdej kategorii szkół. W drugim etapie każdy z zawodników musiał odpowiedzieć na trzy losowo wybrane pytania, związane z ochroną przeciwpożarową oraz sprzętem używanym przez strażaków. Zwycięzca powalczy teraz o wygraną w województwie. Trzymamy za Kubę kciuki. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1