ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

ad 204626W piątek 29 marca 2019r. odbył się coroczny Szkolny Konkurs Języka Rosyjskiego, w którym wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy i umiejętności w zakresie leksyki i gramatyki, rozwijanie zainteresowań i motywowanie do nauki języka rosyjskiego oraz stworzenie uczestnikom możliwości sprawdzenia posiadanej wiedzy i wyłonienie uczniów z największą wiedzą.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1