ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
Zaproszenie na Turniej Proobronny
Dyrekcja, Nauczyciele, oraz Uczniowie 
Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym  
serdecznie zapraszają  
uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz uczniów klas III gimnazjum na 
I Turniej Proobronny 
pod patronatem 
Posła RP Krzysztofa Głuchowskiego oraz posła RP Sławomira Skwarka  
który odbędzie się 
22 maja 2019r. 
w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym.
 
Gwarantujemy moc pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Szczegóły dotyczące organizacji i przebiegu turnieju znajdziecie Państwo 
 
 

certyfikowana klasa mundurowa

20190329 225220 COLLAGE22 marca 2019 w miejscowości Swory k. Białej Podlaskiej odbyły się w ramach Licealiady 2018/19 rejonowe  drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt: Osiak Wioletta, Kołnacka Małgorzata, Bany Weronika, Augustyniak Aldona, Łukasik Patrycja, Brodowska Weronika, Bożek Kamila oraz drużyna chłopców: Osial Dominik, Siwak Adam, Skolimowski Patryk, Kopyść Dawid, Bany Kacper, Jodełka Mariusz, Mróz Amadeusz.
Chłopcy po zaciętej walce zrobili niespodziankę i ostatecznie uplasowali się na wysokim III miejscu w powiecie , w rejonie zajmując IX miejsce na 15 startujących szkół. Natomiast drużyna dziewcząt wywalczyła vice - mistrzostwo powiatu - zajmując II miejsce, w rejonie uplasowały się na VI miejscu na 12 szkół z rejonu. Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy kolejnych równie wysokich. Gratulacje!!!

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1