ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

IMG 20190327 134520W dniu 27 marca 2019 roku w naszej szkole odbyły się ciekawe, a zarazem praktyczne zajęcia dotyczące sprzętu ochrony indywidualnej strażaka, które poprowadził st. kpt. Andrzej Matejko – Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Komendy Powiatowej PSP w Łukowie.

Podczas zajęć kadeci klas pożarniczych dowiedzieli się co zaliczamy do takiego sprzętu, gdzie powinien się znajdować i w jakiej ilości oraz w jaki sposób go używać. Po wyczerpaniu tematu zajęć pomiędzy Panem kapitanem, a naszymi kadetami wywiązała się bardzo konstruktywna dyskusja dotycząca przede wszystkim tematu lekcji, jak również na temat szkolenia i sprzętu używanego przez jednostki OSP oraz możliwości podjęcia służby w Straży Pożarnej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1