ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

duze Rektorat Foto UMCSW dniu 22.03.2019 r. na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyły się Drzwi Otwarte. Uczniowie klas trzecich z naszej szkoły, którzy stoją przed wyborem ścieżki dalszego kształcenia i kariery zawodowej zwiedzali Wydziały tej największej lubelskiej Uczelni. Przebywając tam uczniowie poznawali ofertę edukacyjną oraz zasady rekrutacji na studia. Drzwi Otwarte to także okazja do porozmawiania ze studentami, przedstawicielami kół naukowych oraz nauczycielami akademickimi. Poznanie szerokiej oferty kształcenia na poszczególnych Wydziałach UMCS-u z pewnością przyczyni się do podjęcia właściwej i świadomej decyzji edukacyjnej.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1