ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

FB IMG 1553110803235W dniu 20 marca 2019 roku naszą szkołę odwiedzili żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina. To była niecodzienna wizyta. Kadeci klas mundurowych mieli okazję zobaczyć Kołowy Transporter Opancerzony Rosomak, Wóz Ewakuacji Medycznej, Wóz Rozpoznania Technicznego oraz pachnący jeszcze nowością Moździerz Samobieżny Rak. Żołnierze prezentowali również wyposażenie i uzbrojenie plutonu zmechanizowanego Wojsk Lądowych. Uczniowie mogli dokładnie obejrzeć sprzęt oraz porozmawiać z żołnierzami jednej z najnowocześniejszych i najlepiej wyszkolonych Brygad Wojsk Lądowych. Nasza szkoła została wybrana do wizyty, z uwagi na funkcjonujące u nas klasy mundurowe. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie pobliskich szkół, którzy już niedługo będą podejmować decyzję o wyborze szkoły średniej. Myślisz w przyszłości o mundurze -przyjdź do nas, klasy mundurowe czekają.
Tych, którzy jeszcze zechcą obejrzeć sprzęt i wyposażenie 12 Brygady Zmechanizowanej zapraszamy do Kazimierza Dolnego w dniu 24 marca, w godz. 10-15.
 
Wiecej zdjęć w postach na naszym Facebooku

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1