ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Resized 20190314 190333 458414 marca 2018 r. po raz kolejny w Klubie Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady  w Lublinie, odbył się finał wojewódzki „XVIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obronnej i Ochrony Ludności”.


Organizatorami Konkursu były: Kuratorium Oświaty w Lublinie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Wydział Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Batalion Dowodzenia Wielonarodowej Brygady w Lublinie.

Do zawodów przystąpiło 7 trzyosobowych drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych woj. lubelskiego wyłonionych w drodze eliminacji rejonowych. Na Konkurs składały się: część teoretyczna (test wiedzy) oraz sprawdzian praktyczny - (umiejętność udzielania pierwszej pomocy; rozpoznawanie i użytkowanie sprzętu obrony cywilnej i sprzętu do ochrony p.pożarowej). 

Naszą szkołę reprezentowala drużyna w skladzie: Wioletta Osiak, Martyna Lazurek oraz Sebastian Kalenik. Kadeci zdobyli III miejsce w województwie lubelskim.  Brawo My!

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1