ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

Screenshot 20190311 103316 ChromeW dniu 06.03.2019r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w zajęciach organizowanych w ramach Dni Otwartych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Zajęcia i warsztaty wybrane przez uczniów naszej szkoły okazały się bardzo ciekawe oraz kształtujące osobowość młodego człowieka planującego swoją karierę edukacyjną i zawodową. Były to warsztaty dotyczące twórczego myślenia i kreatywności, które są atrakcyjnym produktem na rynku pracy oraz z dziedziny zarządzania i logistyki. Uczniowie uświadomili sobie również znaczenie budowania własnego wizerunku na portalach internetowych, jako źródła wiedzy dla potencjalnych pracodawców. Uczestnicząc w zajęciach uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zasadami zdobywania wiedzy na tej uczelni.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1