ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

Screenshot 20190311 103316 ChromeW dniu 06.03.2019r. uczniowie klas trzecich uczestniczyli w zajęciach organizowanych w ramach Dni Otwartych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Zajęcia i warsztaty wybrane przez uczniów naszej szkoły okazały się bardzo ciekawe oraz kształtujące osobowość młodego człowieka planującego swoją karierę edukacyjną i zawodową. Były to warsztaty dotyczące twórczego myślenia i kreatywności, które są atrakcyjnym produktem na rynku pracy oraz z dziedziny zarządzania i logistyki. Uczniowie uświadomili sobie również znaczenie budowania własnego wizerunku na portalach internetowych, jako źródła wiedzy dla potencjalnych pracodawców. Uczestnicząc w zajęciach uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zasadami zdobywania wiedzy na tej uczelni.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1