ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA DO SZKÓŁ ZAOCZNYCH
Zapraszamy do nauki w szkołach dla dorosłych.
Sprawdź szczegóły

obraz

image010Kadeci klas mundurowych po raz pierwszy otrzymali odznaki „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej”. Wpięła je w mundur Dyrektor Szkoły Pani Marzena Kamińska podczas uroczystego apelu, który odbył się 07 marca 2019 roku. Akty nadania odznaki wręczyli przedstawiciele władz samorządowych, Wojska, Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Na uroczystość przybyło wielu gości, a wśród nich poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek, asystent posła na Sejm RP Krzysztofa Głuchowskiego, Andrzej Komorowski, przedstawiciel Wojewody Lubelskiego Dyrektor Małgorzata Bogusz, Starosta Łukowski Dariusz Szustek, Wójt Gminy Krzywda Krzysztof Warda oraz członek Zarządu Powiatu Łukowskiego Wojciech Czerniec. Służby mundurowe reprezentowali: Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Tomasz Majewski, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Leszek Misiak, Zastępca Dowódcy 23 batalionu lekkiej piechoty w Białej Podlaskiej mjr Roman Sobol, koordynator w zakresie współpracy klas mundurowych z 23 batalionem lekkiej piechoty ppor. Magdalena Rudzka, mjr Marek Przedpełski przedstawiciel Komendanta Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego w Dęblinie, mjr Grzegorz Grabarczuk przedstawiciel Dowódcy 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie oraz Adam Mateńko Komendant OSP w Krzywdzie.

Zaproszeni na uroczystość zostali również rodzice wyróżnionych kadetów. Otrzymali oni z rąk Dyrektor Szkoły oraz Posła na Sejm RP Sławomira Skwarka listy gratulacyjne.

Odznaka „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej” ma trzy kolory: brązowy, srebrny i złoty. Aby ją zdobyć kadet musi osiągnąć wysoką średnią w nauce oraz legitymować się wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem w szkole. Odznaki wręczane będą po każdym semestrze, pierwsza ma kolor brązowy i jest przyznawana za uzyskanie średniej z ocen minimum 4.0 i zachowanie co najmniej bardzo dobre. By zdobyć srebrną trzeba mieć już odznakę brązową oraz średnią z ocen minimum 4,25 i zachowanie wzorowe, a złota jest przyznawana kadetowi, który ma odznakę srebrną oraz osiągnął średnią z ocen minimum 4,5 oraz wzorowe zachowanie.

Brązowe odznaki „Wzorowy Kadet Klasy Mundurowej” otrzymali: Paweł Lendzion, Weronika Bany, Dominika Kurowska, Natalia Chmiel, Wioletta Osiak, Wiktoria Ciołek, Emilia Chęcińska, Weronika Brodowska, Katarzyna Pniewska, Kamila Strzelec, Izabela Żądełek, Sebastian Kalenik, Dominik Osial, Natalia Czyżak, Paulina Drozd, Artur Klębowski, Oliwia Stachyra, Paulina Szaniawska oraz Magdalena Zabłocka.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1