ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 24 maja 2019
piątek godzina 1500
 
W programie:
  • Analiza wyników nauczania i frekwencji;
  • Zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

IMG 20190306 111908W dniu 06 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach do finału Turnieju Klas Policyjnych. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie turniejem eliminacje prowadzono jednocześnie w trzech szkołach Policji. Nam przypadło w udziale gościć w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Szkołę reprezentowali uczniowie Klasy IIp: Weronika Bany , Paulina Drozd, Małgorzata Kołnacka oraz Paweł Lendzion. Ich zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy o Policji, który zawierał 40 pytań dotyczących między innymi funkcjonowania Policji w tym jej historii od 1918 roku, używanych przez tą formację środkach przymusu bezpośredniego, działalności profilaktycznej Policji, etyki w służbie policjanta oraz o przepisów ruchu drogowego. W tym roku do zmagań o miano najlepszej klasy policyjnej przystąpiło ponad 60 zespołów z całego kraju. Do finału, który odbędzie się w kwietniu w Szkole Policji w Pile zakwalifikuje się 22 najlepsze drużyny.

W zmaganiach naszą drużynę wspierała Karolina Latuszek – absolwentka Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanycm (klasa policyjna), pełniąca służbę w Oddziałach Prewencji Policji w Warszawie, a w chwili obecnej odbywająca szkolenie podstawowe zawodowe w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Karolinie życzymy spełnienia dalszych planów w życiu osobistym i służbowym, a za naszych reprezentantów trzymamy nadal kciuki.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1