ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Rekrutacja elektroniczna od 8 kwietnia.
Sprawdź ofertę kształcenia
WYWIADÓWKA
Zebranie z rodzicami 24 maja 2019
piątek godzina 1500
 
W programie:
  • Analiza wyników nauczania i frekwencji;
  • Zapoznanie rodziców z propozycjami ocen z przedmiotów na II semestr oraz ocenami zachowania
 
Udział rodzica w wywiadówce to:
  •  Zapoznanie się z wynikami nauczania dziecka,
  •  Możliwość poznania bieżącego zachowania swojego dziecka,
  •  Możliwość indywidualnej rozmowy z nauczycielami.
Zapraszamy wszystkich rodziców

certyfikowana klasa mundurowa

krwiodawstwoW dniu 05 marca w naszej szkole gościła Pani Małgorzata Mesek z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, która spotkała się z kadetami klas trzecich, którzy planują zostać honorowymi krwiodawcami. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję dowiedzieć się kto może zostać krwiodawcą, jak przygotować się do oddania krwi oraz jak wygląda sama procedura jej pobrania.

Oddając regularnie krew można uratować 18 żyć rocznie. To wyjątkowy dar, który możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Bardzo istotny jest stan zdrowia osoby oddającej krew, tylko krew od takiego krwiodawcy może być podana drugiemu człowiekowi.

Szczegółowe informacje kto może oddać krew oraz kiedy należy się powstrzymać od wizyty w Centrum Krwiodawstwa zainteresowani znajdą pod poniższym linkiem: http://www.krwiodawstwo.pl/26/jak-zostac-krwiodawca

W Szkole najbliższa akcja honorowego krwiodawstwa została zaplanowana na 12 marca, od godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mogą w tym dniu oddać krew.

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1