ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

czytam0 tym, że czytanie popłaca przekonuje Paulina Szaniawska z klasy pierwszej policyjnej🙂Uczennica bierze udział w konkursach internetowych organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury. Wygrywa nagrody książkowe, odpowiadając na pytania dotyczące twórczości polskich pisarzy i języka ojczystego. Paulinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkich uczniów zachęcamy do brania przykładu z koleżanki📚📚📚

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1