ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png
REKRUTACJA
Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole.
Sprawdź ofertę kształcenia

Próba sprawności fizycznej

test sprawnosciowy

W dniu 31 lipca 2020 roku o godz. 10.00 w szkole zostanie przeprowadzona próba sprawności fizycznej obejmująca bieg na 1000 metrów oraz tor sprawnościowy, badający cechy motoryczne kandydatów do pierwszej klasy wojskowej. Obowiązuje strój sportowy.
Wszyscy absolwenci klas ósmych, którzy złożyli podanie do naszej szkoły o przyjęcie do klasy wojskowej proszeni są o przybycie z rodzicem/opiekunem prawnym. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30. Szczegółowych informacji w tej sprawie udzielają nauczyciele Andrzej Panasz lub Włodzimierz Sułkowski.
Należy zaznaczyć, że próba sprawności fizycznej jest obowiązkowa dla każdego kandydata do klasy wojskowej.

obraz

certyfikat DKMSW Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu 2 grudnia 2016 roku o godzinie 10:00 odbyła się Gala wręczenia certyfikatów „Lubelska Szkoła z Życiem”. Jest to wynik wspólnej akcji edukacyjno - informacyjnej Lubelskiego Kuratora Oświaty i Fundacji DKMS.
Zainicjowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty działania miały na celu aktywne budowanie świadomości środowiska szkolnego w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Znaleźliśmy się w gronie 54 szkół Województwa Lubelskiego uhonorowanych tym tytułem. Koordynatorem akcji była pedagog Katarzyna Cichocka. W wyniku tych właśnie działań do bazy Fundacji DKMS od początku października br. dołączyło 1 733 potencjalnych Dawców. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz delegaci ze  szkół, które zainicjowały akcję. Certyfikaty wręczał Lubelski Kurator Oświaty – Teresa Misiuk.
Jak wyglądała nasza akcja w szkole? Przypomnijmy sobie

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wseiLogo WKU Biała Podlaska

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1