ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

obraz

certyfikat DKMSW Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu 2 grudnia 2016 roku o godzinie 10:00 odbyła się Gala wręczenia certyfikatów „Lubelska Szkoła z Życiem”. Jest to wynik wspólnej akcji edukacyjno - informacyjnej Lubelskiego Kuratora Oświaty i Fundacji DKMS.
Zainicjowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty działania miały na celu aktywne budowanie świadomości środowiska szkolnego w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększenie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. Znaleźliśmy się w gronie 54 szkół Województwa Lubelskiego uhonorowanych tym tytułem. Koordynatorem akcji była pedagog Katarzyna Cichocka. W wyniku tych właśnie działań do bazy Fundacji DKMS od początku października br. dołączyło 1 733 potencjalnych Dawców. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz delegaci ze  szkół, które zainicjowały akcję. Certyfikaty wręczał Lubelski Kurator Oświaty – Teresa Misiuk.
Jak wyglądała nasza akcja w szkole? Przypomnijmy sobie

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1