ZS Radoryż
images/zdjecia/slajdy/Bez_nazwy3-min.png

certyfikowana klasa mundurowa

PART 1549533470223W dniach 1-3 lutego 2019 roku na terenie Ptak Warsaw Expo odbyła się największa wystawa rolincza w Polsce: Centralne Targi Rolnicze - Agro Premiery Show. Uczestnikami tych wydarzeń byli między innymi opiekunowie oraz słuchacze kursu kwalifikacyjnego prowadzonego przez naszą szkołę. Centralne Targi Rolnicze – Agro Premiery & Show to doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów jest „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. 

zadanie ekologiczne

Patronat honorowy

wsosp logocsil logologo 4skrzydlogo aszwlogo KPP Lukowlogo strazumcs logologo wsei

Przydatne strony

logo menlogo ckelogo oke krakow  Kuratorium Oświaty w Lublinielogo starostwo Lukow logo2 polska w liczbach Logo WFOSiGW LublinLogo Szkoła realizuje warsztaty dla młodzieży 1